نوع خبر 
 
 
همزمان با سالگرد ابلاغ سیاست های جمعیتی توسط رهبر معظم انقلاب، نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت همزمان در 113 شهرستان کشور با حضور مدیران وزارت بهداشت و مقامات محلی استان کرمانشاه در این شهرستان افتتاح شد
 با حضور مدیران معاونت بهداشت صورت گرفت؛
  افتتاح نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت همزمان در 113 شهرستان در کرمانشاه/ نسل سالم و شاداب و جوان بزرگترین سرمایه ملی
 همزمان با سالگرد ابلاغ سیاست های جمعیتی توسط رهبر معظم انقلاب، نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت همزمان در 113 شهرستان کشور با حضور مدیران وزارت بهداشت و مقامات محلی استان کرمانشاه در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا)؛ به مناسبت فرارسیدن اولین سالگرد پیام مقام معظم رهبری در خصوص سیاست های جمعیتی کشور و افزایش باروری، اولین نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت همزمان با 113 شهرستان در مرکز بهداشتی شهرستان کرمانشاه افتتاح شد.

بنا بر این گزارش این مراسم با حضور مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت، معاون اداره کل دفتر چمعیت جمعیت، خانواده و مدارس، فرماندار کرمانشاه، معاون بهداشت و رییس شبکه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و سایر مدیران محلی افتتاح شد.

نسل سالم و شاداب و جوان بزرگترین سرمایه ملی

دکتر شهرام رفیعی فر در این مراسم داشتن نسل سالم، شاداب و جوان را بزرگترین سرمایه ملی هر کشوری خواند و گفت: تمامی دستگاه های مسئول موظف هستند در جهت ایجاد این وضعیت در کشور و تربیت نسل سالم، شاداب و جوان در راستای افزایش جمعیت کشور و رسیدن به سطح جایگزین انجام وظیفه کنند.

وی افزود: سلامت محصول مشترک مردم، حکومت، بازار، قوای سه گانه است و همه مردم به عنوان خالقان سلامت در ایجاد این شادابی نقش دارند فقط باید آنها با آموزش بیشتر آگاه کرد.

گفتنی است: این نمایشگاه از 31 اردیبهشت ماه تا 9 خرداد ماه در سراسر کشور ادامه دارد. آگاهی بخشی و مشاوره به جوانان برای ازدواج، باروری، زایمان و مراقبت ها، فرزند پروری، مدیریت استرس و بحران، مدیریت ناسازگاری و اختلالات باروری بخش های از برنامه های این نمایشگاه است./205


پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394  7:14

آخرين تاريخ بازديد : پنجشنبه 24 اسفند 1396  5:4:14
تعداد بازديد از اين خبر : 669